Foto Blog

Uchwycone chwile radości

Bal gimnazjalny 2016

3

Czerwiec
Komentarze []

Monika i Paweł c.d.

24

Sierpień

Krótka sesja zdjęciowa w dniu ślubu. Monika i Paweł, jedna z pierwszych par tego sezonu, wesoło a za razem romantycznie rozpoczęliśmy:)
Studio Ślubne zaprasza do zaglądania na strony www.perfect-sps.pl oraz www.fotografiazpomyslem.pl
Jestesmy również na facebook’u: https://www.facebook.com/pages/Studio-Projekt%C3%B3w-%C5%9Alubnych/113054442108808?ref=hl
kliknij i polub nasze prace…zapraszamy:)

STUDIO śLUBNE RADWANICE zaprasza na kolejną odsłonę rąbka sesji ślubnej Moniki i Pawła:)

 

Komentarze []

Monika i Paweł

23

Sierpień

Chwytaliśmy ostatnie chwile bezdeszczowej pogody by móc uwiecznić sesję ślubną Moniki i Pawła. Wkrótce, sukcesywnie będą zamieszczane kolejne zdjęcia z dnia ślubu i sesji zdjęciowej.
………STUDIO ŚLUBNE pozdrawia szaloną Panią Młodą i opornego, lecz zabawnego Pana Młodego:):):)….

 

Komentarze []

Karolina i Mateusz

16

Sierpień

Tak jak obiecałam…ciąg dalszy nastąpił:) oto i nasza Sierotka Marysia w pełnej odsłonie:) takie tam małe potknięcie…hihi, ale za to ile emocji wywołało:)
i oczywiście fotograf nad wszystkim czuwał i uwiecznił tę ulotną chwilę:)

Dziś Karolina z Mateuszem bawią się na poprawinach, podczas gdy pierwsze fotografie z Ich najważniejszego dnia w życiu podlegają pierwszej selekcji:)
I tak oto wybrana została fotografia: wspomnienie z krótkiego ślubnego spaceru, na którym poza tym, że było romantycznie, można było również boki zrywać:)
Następne zdjęcie jakie opublikuje, będzie to ciąg dalszy wydarzeń…a dokładniej dziura w jezdni, której niestety Świadkowi nie udało się ominąć:)
I tutaj: szczególne pozdrowienia dla wspaniałych Świadków i podziękowania za miłą współpracę.
Studio PERFECT-FOTO ; PERFECT-SPS Radwanice zaprasza do odwiedzania naszych stron i polubienia nas na Facebook’u.

Komentarze []

NOWY BLOG

1

Lipiec

Zapraszamy na nowego bloga:   http://perfect-foto.blogspot.com/

 

Komentarze []

Marta i Krzysztof

28

Czerwiec

 

Nie zrobiliśmy jeszcze sesji zdjęciowej w plenerze, bo pogoda jest jaka widać, dlatego specjalnie dla Marty i Krzysia coś weselnego…:) ups, ale zanim to…zacznę od przygotowań do ślubu.

 

Komentarze []

Marta i Krzysztof

23

Czerwiec

Wreszcie woda…:) robi się ciepło i można zaczynać sesje zdjęciowe nad wodą.

Przeglądam zdjęcia plenerowe ze wspólnego wyjazdu z Martą i Krzysiem i śmiech mnie ogarnia:) to był naprawdę bardzo wesoły wyjazd. Podróż bez radia…było przynajmniej dyskusyjnie:), pomylony strój ślubny…zaskoczył wszystkich, bo cóż robić dalej? Robić, czy nie robic? oto jest pytanie:):) Pan stróż-przewodnik…jakby nasz pasażer na gapę  i wspólna wyprawa,  eh co za podróż:) Później już tylko pozostała „przymusowa” kąpiel:) Miały być romantyczne zdjecia ślubne w promykach słońca i blasku lazurowej wody…a wyszło ekstremalne zanurzenie po utracie gruntu pod nogami przez Pana Młodego:) a było szaleć, hehe?:):):) pozdrawiam serdecznie Nowożeńców i juz wkrótce opublikuję coś z tej wycieczki ślubno-fotograficznej.

Komentarze []

Ela i Artur

19

Czerwiec

A w taki sposób wyglądał początek zdjęciowej sesji ślubnej Eli i Artura. Romantycznie, spokojnie i delikatnie. „Niby nic, a tak to się zaczęło…”:)

Zaczynamy jednym z ostatnich zdjęć z sesji ślubnej:) to dlatego, że to właśnie pod koniec pleneru zrobiło się mega wesoło, że można było łapać właśnie takie uhahane miny jak na poniższym zdjeciu. Nie bedę lepiej publicznie opisywać dlaczego tak sie stało:) ale na pewno Ela i Artur wiedzą o co chodzi:):) mam nadzieje, że poradziliście sobie w domu z wyciaganiem…:):):) pozdrawiam serdecznie i wkrótce zapraszam na więcej oraz do polubienia naszej strony na facebook’u. „Studio Ślubne”

 

Komentarze []

sesje zdjęciowe

6

Czerwiec

Zdjęcia odnalezione w komputerze, przy okazji porządkowania różnych sesji fotograficznych. Nie jest to co prawda fotografia ślubna, ale poza ślubami, czasem również gdzieś bywamy….:)

Komentarze []

Fotografia ślubna 2013

20

Maj

Sezon ślubny 2013 rozpoczęty. Tęskniliśmy już za bieganiem po pięknych miejscach z kilkoma kilogramami sprzętu na ramieniu:) To zaskakujące, jak filmowanie oraz fotografia ślubna zawładnęły naszym życiem.

Komentarze []